пн-пт 10:00-19:00
Киев, 03115, пр. Победы 89а

+38 (044) 451-00-04 временно не работает
+38 (068) 707-74-51
​+38 (063) 252-70-82
Информация о туре
Название тураНезвідана Волинь - Замки Тернопілля
СтранаУкраина
Курорт
Вид тураДетский отдых, Туры выходного дня
Город отправленияЛюбой город Украины
Стоимость720 грн + 400 грн
Заказать тур
Описание

Незвідана Волинь – Замки Тернопілля

 

     1 день:  Виїзд із Києва потягом №143 о 20:19.

2 день: Прибуття до Тернополя о 03:50. Пересадка  в автобус. Переїзд на поселення в готель у номерах зі зручностями в м. Кременець

Виїзд на екскурсію:

  в Дубенський замок.

Дубенський замок - головна визначна пам'ятка міста Дубна Рівненської області. Це один з об'єктів Державного історико-культурного заповідника Дубна. Дубенський замок велично височить над річкою Іквою. Тут у минулі часи зберігали свої численні багатства князі Острозькі.

в Тараканівський форт

Тараканівський форт — зразок військово-інженерного мистецтва російської фортифікаційної школи кінця ХІХ століття. Це бетонно-земляне укріплення, виконане із застосуванням цегли та чавунних деталей, з яких були зроблені герметичні двері й усі драбини. Потрапити в середину можна було лише з допомогою висувного залізного мосту. Щоб заховати його під час облоги, побудували спеціальне приміщення під насипом. 

в Музей бурштину

Бурштин - це «соснова сльоза», що причаїлись в землі більше ніж на 40 мільйонів років. В цьому камені наче на древньому фото можна побачити свідків епохи неоліту - різноманітних комах, фрагменти рослин та деревини, рештки прадавніх тварин. Археологи часто зустрічають різні янтарні прикраси та обереги серед решток матеріальних світів майже всіх епох на шляху розвитку цивілізації. Так на Рівненщині знайдений унікальний диск- амулет з характерним краповим малюнком хреста, аналоги якого знайдені також у Польщі та Німеччині. Що свідчить про широке розповсюдження культури янтарю по всій Європі.

в Тунель кохання

Тут ніколи не жили королі чи принцеси і не відбувались драматичні історичні події. Ця туристична пам`ятка заслужила визнання виключно своєю красою. Красою, створеною магією найвидатнішого у світі архітектора – Природи. А історію тут творять романтики. Щодня, ті, хто приїжджають сюди у пошуках кохання. Адже, кажуть, саме тут воно і живе. Блукаючи довгою доріжкою під алеями то зеленого, то багряно-червоного, то золотого віття. І якщо ви хочете знайти кохання – варто лише попросити, стоячи тут. Це місце так і називається – Тунель кохання.

Повернення в готель , вечеря, відпочинок

 

3 день: Сніданок. Виїзд з готелю.

МАНДРУЄМО ДАЛІ:

Гора Бона.

Кожний відкриває для себе Кременець і гору Бону по-своєму. Якщо навіть колись чув легенду про королеву Бону, яка нібито їхала з гори на гору мостом, натягнутим на шкіряному мотуззі, і розбилася, це вже будить уяву. Невже таке було? А як дізнаєшся, що ця фортеця стала першою в нашому краї, яку не змогли здобути в 13 столітті монголо-татарські завойовники хана Батия, виникає бажання пересвідчитися в цьому побачивши її на власні очі.

Замок князя Вишневецького

Вишневецький замок відомий під назвами замок у селищі Вишневець, вишнівецький замок, вишнівецький палацовий комплекс. Замок був споруджений наприкінці 15 століття, однак фортеця активно почала споруджуватися на початку 16 століття, в часи початку активних татарських нападів. Замок в палац був перебудований в 18 столітті. Зараз від укріплень мало що залишилося, однак і по сьогоднішніх залишках стін можна судити про міцність вишневецького замку, який стоїть на пагорбі лівого берегу ріки Горинь.

Збаразький замок

У місті Збараж, в 24 км від Тернополя, зберігся замковий комплекс нащадків Дмитра Корибута, князів Збаразьких і Вишневецьких - Збаразький замок. Його стіни й досі пам'ятають національно-визвольну війну і облогу Богдана Хмельницького. Замок став візитною карткою Збаража. Він розташований у парковому масиві, неподалік від центру міста. Це місце називається Замковою горою.

Файне місто Тернопіль, оглядова екскурсія.

Майстерня карамелі

«Майстерня карамелі» – це унікальна мережа кондитерських.

Чудові смакові якості цієї продукції відзначено Асоціацією ласунів Україні, а завдяки використанню натуральних інгредієнтів, карамель отримала схвалення від Спілки турботливих матусь!

Вільний час, повернення до залізничного вокзалу. Виїзд до Києва о 22:15, потяг 144

 

4 день: Прибуття до Києва о 05:52


Вартість туру при групі 30 осіб: 720 грн + 400 грн проїзд потягом (плацкартний вагон).

 У вартість включено: транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту, проживання в готелі у номерах зі зручностями, сніданки та вечері .

Вхідні квитки в об’єкти та додаткове харчування оплата    самостійно.

Похожие туры
^ Наверх