пн-пт 10:00-19:00
Киев, 03115, пр. Победы 89а

+38 (044) 451-00-04
+38 (099) 326-75-19
+38 (068) 707-74-51
Информация о туре
Название тура«Золота підкова Львівщини» - «Замки Тернопілля» - «Православні духовні святині»
СтранаУкраина
Курорт
Вид тураЭкскурсионные автобусные туры
Город отправленияЛюбой город Украины
Стоимость1100 грн
Заказать тур
Описание

Маршрут:

«Золота підкова Львівщини» - «Замки Тернопілля» - «Православні духовні святині»

1 ДЕНЬ

Зустріч туристів на вокзалі  м. Тернополя

1. Золочівський замок та Китайський палац у Золочеві - Як свідок історичних подій Золочівський замок є однією з найвизначніших пам'яток культури й оборонної архітектури на теренах галицької землі... У Китайському палаці розташований музей східних культур. За одну мить, ви зможете поринути в атмосферу східних народів.

2. Підгорецький замок - Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називають "польським Версалем".

3. Олеський замок - Олеський замок є, можливо, найвідомішим замком Львівщини, відродженим з цілковитої руїни. Понад шість століть стоїть він на високому пагорбі і є свідком та учасником багатьох подій, що навічно увійшли в історію...У замку розташована картинна галерея Львівського історичного музею.

У продовж екскурсії туристи почують багато цікавих історичних фактів, легенд, історій кохання, родинних перепетій і, звичайно, про таємничі привиди.

Поселення в готелі м. Кременця, вечеря, відпочинок

2 ДЕНЬ

Сніданок.  Виїзд у Почаїв 1.Екскурсія Почаївською Свято-Успенською Лаврою — однією з найбільших святинь православ'я, історія якої починається з XIII ст., коли з'явилася Діва Марія і залишила на камені відбиток своєї стопи, звідки б'є чудотворне джерело. Чудотворна ікона Божої Матері.

2. Свято-Духівський Монастир скит - Головна реліквія - ланцюг з хрестом Святого Миколи Стовпника - вилікувала багатьох стражденних. Також у храмі Серафима Соровського є мощевики з мощами різних святих. Зі всього світу зібрано понад 200 шматочків мощей різних святих.Кожен турист може відзнайти свого святого покровителя і попросити в нього про саме сокровене. Привертає увагу всіх прихожан і рідкисний колодязь, глибина якого 107 м. 

3. Скит Святої Праведної Анни – чудотворне джерело  -джерело і купіль - це дивовижна  вода - дійсно - Божий Дар! Температура води - завжди +4-6 градусів. Взимку вода не замерзає, а влітку не нагрівається. Ми завжди радимо туристам обов'язково окунутися у цій святій воді.За роки нашої практики випадків захворювання не було ,навпаки Ви відчуєте приплив сили, енергії, здоров'я і  обов'язково відчуєте - яка це Благодать, доторкнутися до Божественного місця на нашій грішній землі!

4. Кременець.  Древній Кременець зустріне прочан золотоверхими куполами Свято-Богоявленського жіночого монастиря (XVII ст.), Полковою церквою (XIX ст.), костелом святого Станіслава (XIX ст.).

5. Гора Бона (Замкова гора)  При в'їзді в Кременець здалеку видно велику вершину.  Гора Бона  з залишками огорожі і башт крепості, яку не зміг захопити в 1248 р. Хан Батий.  Замок постійно оборонявся від татар.
Як згадувалось вище, в 1536 роцi король Сигізмунд І презентував Кременець своїй дружині неаполітанського походження Боні Сфорці д'Арагоні як весільний подарунок.
Вона укріпила замок, запровадила в місті систему податків. І місто в цей період було досить прогресивним. Можливо, тому, що правила королева містом через своїх старост і майже тут не жила. Але хоч історики сперечаються про те, чи ступала тут її нога взагалі, місцеве населення розповідає про неї чимало страшних легенд.

Повернення до місця проживання, вечеря, відпочинок

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виїзд.

м. Вишнівець - Відоме поселення тим, що саме тут розташовувалося родинне гніздо магнатів Вишневецьких. Саме звідси походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда), нащадок волинських князів Гедиміновичів і засновник Запорізької Січі.. У Вишнівці знаходиться архітектурна пам'ятка 18 століття загальнодер­жавного значення — Вишніве́цький палац.  Колишня резиденція останніх представника князівського роду Вишневецьких.

м. Збараж   - Фортифікаційна оборонна споруда у мальовничому містечку Збараж належить до шедеврів замкового мистецтва Тернопільщини. Це одночасно і палац і фортеця. Красивий і міцний він пережив не одну облогу та дійшов до наших днів неоціненною пам’яткою архітектури краю XVII століття. Збаразький замок є серцем Національного заповідника “Замки Тернопілля”, який об’єднує 11 стародавніх споруд. Замок знаходиться у парку , на так званій Замковій горі.

м. Тернопіль – екскурсія  по старій частині файного міста Тернопіль
Прогулянка на катері по місцевому озері 
Вільний час, кава, фото, сувеніри.

 

ВАРТІСТЬ ПОДОРОЖІ НА ОДНУ ОСОБУ 1100 грн

У вартість входить:

1. Автобусне обслуговуванная по програмі,

2. проживання 2 ночі в готелі

3. Дворазове харчування

4. Вхідні квитки і послуги екскурсоводів: Золочівський замок, Китайський палац, Підгорецький замок, Олеський замок, Почаївська Лавра, Монастир Скит, Гора Бона, Вишнівецький палац, Збаразький замок, екскурсія по м. Тернополю, прогулянка на катері 

Додаткові обіди приблизно 40-60 грн.

 

Рекомендуємо взяти з собою одяг для відвідування храмів і монастирів: спідниця, яка покриває коліна; блуза, яка покриває плечі і декольте, шарф,щоб покрити голову  а також сорочку та рушничок для окунання в джерелі святої Анни.

Ну і, звичайно,зручне взуття, гарний настрій,фотоапарат!

 

Похожие туры
^ Наверх