пн-пт 10:00-19:00
Київ, 03115, пр. Перемоги, 89а

+38 (044) 451-00-04 тимчасово не працюють
+38 (068) 707-74-51
​+38 (063) 252-70-82
Информация о туре
Название тураДитячі мрії в Угорщині
СтранаВенгрия
КурортБудапешт, Эгер
Вид тураДетский отдых
Город отправленияЛьвов
Стоимость135 EUR
ДополнительноПеречень документов для оформления визы (Венгрия)
Заказать тур
Описание

Дитячі мрії в Угорщині

 

Країни по маршруту:Україна - Угорщина

Міста по маршруту:Львів – Дебрецен – Мішкольц-Тапольца – Будапешт – Сентедре – Вишеград - Естергом – Егерсалок - Львів

 
Місяць Дати виїзду та ціни
жовтень 2021 25 - 135 EUR , 28 - 135 EUR
листопад 2021 02 - 135 EUR

 

ДЛЯ ДИТЯЧИХ ГРУП ДІЄ АКЦІЯ 10+1, тобто бронювання організаційної групи дітей за правилами 10 платників + 1 безкоштовник.

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

БЕЗ ТЕСТІВ І ВАКЦИНАЦІЇ!

Ласкаво просимо в Угорщину - країну з багатовіковою історією і багатою культурою, зустріч з якою залишиться у вашій пам'яті назавжди. Ви зможете побачити перлину Дунаю і столицю Угорщини - Будапешт, неприступні середньовічні фортеці в Вишеграді та Естергом, а також поправити здоров'я біля термальних джерел. Для відпочинку з дітьми ідеально підходить Мішкольц-Тапольца, знаменитий курорт з єдиною в Європі термальною купальнею в природній, створеної природою печері в Центральній Європі.

 

День 1 Львів - Дебрецен

06:30 зустріч і реєстрація туристів керівником групи

07:00 – м. Львів, ж/д вокзал, автобусний паркінг.

13:00 – 14:00 приєднання туристів в Чопі

Виїзд за кордон

Перетинання українсько-угорського кордону

– При швидкому проходженні кордону пішохідна екскурсія по Дебрецену - друге за чисельністю населення місто Угорщини після столиці. Воно відоме своїм парком Надьерде («Великий Ліс»), в якому працює велика термальна водолікарня. Це один з найпопулярніших курортів країни. Серед визначних пам'яток міста - найстаріший діючий в країні готель «Золотий бик», будівля міського муніципалітету в стилі класицизму, греко-католицька церква, собор Св. Анни, музей Дері і старовинний млин. Дебрецен двічі був столицею Угорщини. Гордість міста - найбільший в країні реформатський собор.

Переїзд по території Угорщини. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2 Мішкольц-Тапольца - Будапешт

 

Сніданок в готелі

Відпочинок в пещерних купальнях в Мішкольц-Тапольца (трансфер 10€ + вх. квиток оплачується додатково).

Мішкольц-Тапольца – знаменитий курорт з єдиною в Європі термальною купальнею, яка була створена природною пещерою. На сучасному курорті – термільні купальні "Barlangfurdo" зі світловими ефектами, підземною річкою, водоспадами, джакузі, "перлова ванна”, басейни, тенісні корти, і комфортні готелі. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер, пов'язаних між собою підземними коридорами, круглий рік + 29С ° ... + 31С °, а глибина води 130-140 см. Вода містить йод, бром, магнезії-метаборної і метакремнієвої кислоти, а також радон. Тут проводиться лікування опорно-рухового апарату, нервової системи, бронхіальної астми. Купальний комплекс оточений приємними зеленими насадженнями. Басейн на відкритому повітрі працює тільки влітку, але печерні водойми відкриті цілий рік.

Збір групи переїзд в Будапешт

- Оглядова екскурсія по Будапешту

Особливо притяжну силу для столиці становить те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час. Також турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд надзвичайних пам'яток архітектури інших періодів.

Океанаріум-тропікаріум (трансфер 10€ + вх. квиток оплачується додатково). Експозиція цього музею природи надзвичайно різноманітна та не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Вісім великих залів розділені тематично так, щоб якнайповніше продемонструвати флору і фауну справжніх тропіків. Буйна яскраво-зелена рослинність, екзотичні птахи, що вільно літають над головами відвідувачів, алігатори, котрі відпочивають у басейні, мавпи, що стрибають по ліанах – тут все створює враження перебування в незайманому лісі. Періодично ллє теплий дощ, змінюється освітлення – все, як у справжніх джунглях.

Збір групи. Поселення в готель. Ночівля.

День 3 Сентедре - Замок Вишеград - Естергом

Сніданок в готелі

Поїздка в місто Сентедре, Замок Вишеград і Естергом (35€, включені квитки в Вишеградську фортецю).

Мабуть, найпопулярнішим туристичним маршрутом для одноденної поїздки з Будапешта є відвідування трьох міст: Сентендре, Вишеград, Естергом.

Сентендре, який нерідко називають перлиною закруту Дунаю, являє собою незвичайне купецьке містечко, що володіє особливим колоритом і чарівністю. Химерно згинаються бруковані вулички, маленькі площі, червоно-черепичні дахи, яскраво розфарбовані будиночки і православні церкви додають зовнішності містечка казковий вигляд.

Сентедре може похвалитися величезною кількістю церков, високими куполами, яких видно з будь-якої точки. У місті знаходиться резиденція правлячого архієрея Будімской єпархії Сербської православної церкви. У 1928 році Іштван Реті заснував в Сентендре творчу майстерню, поступово сюди почали приїжджати все більше і більше художників, скульпторів та інших представників богеми. Швидше за все, притяєна сила містечка полягала в його особливій красі, атмосфері затишку і спокою, тому він швидко перетворився в справжню творчу майстерню під відкритим небом.

Вишеград - найменше місто Угорщини, проте він може похвалитися багатою, повною драматичних подій, історією. Король Бела IV наказав побудувати фортецю в Вишеграді. Складна система укріплень і дуже вдале розташування забезпечували надійний захист від раптових нападів ворога. Період розквіту міста припав на час правління короля Матяша Корвіна. При ньому королівський палац був перебудований в ренесансному стилі. Матьяш був пристрасним шанувальником мистецтва і науки, тому в той час частими гостями Вишеградської резиденції були видатні поети, художники, філософи епохи Відродження.

Естергом - одне з найстаріших міст Закруту Дунаю і з давніх часів мав важливе значення для суспільно-політичного життя країни. Як у випадку з багатьма іншими угорськими містами, прообразом Естергома став римський табір Стрегоніум. У 1000 році Іштван був коронований в Естергоме як перший угорський король. Засноване ним Естергомський єпископство стало найголовнішим в Угорщині. Саме Естергомський архієпископ мав виняткове право коронувати угорських монархів.

Ще одним свідченням великої значимості Естергома було те, що тут знаходився єдиний в країні монетний двір. В наші дні Естергом продовжує зберігати свій статус головного релігійного центру країни. Мандрівники, що приїжджають в місто, в захваті завмирають перед величезним будинком Естергомський базиліки, велично піднятий над повертаючим якраз в цьому місці Дунаєм. Базиліка є найбільшим кафедральним собором Угорщини і головним католицьким храмом країни.

Повернення в готель. Ночівля.

День 4 Егер - Чоп - Львів

 

Сніданок в готелі. Звільнення номерів

- Відпочинок на термальному курорті Егерсалок (20€ вхідний квиток входить у вартість).

Основною визначною пам'яткою Егерсалок є термальне джерело, що виливає свої глибинні води на півдні селища, та покриває весь пагорб соляною бронею. Там, де вода роками протікає по схилу пагорба, утворилася химерна «шапка» з вапняних відкладень площею 1200кв.м. На території цієї споруди розташовані: 17 відкритих і критих басейнів - басейни з лікувальною водою для прийняття ванн, джакузі, басейни з розважальними ефектами, водна гірка і дитячі басейни надають можливість прекрасно провести тут час як для людей більш старшого віку, так і для молоді.

Збір групи. Переїзд по території Угорщини.

Перетин українського кордону.

Прибуття в Чоп (окружна) - приблизно в 17:00.

Пізніше прибуття до Львова (автобусний паркінг біля ж/д вокзалу) - орієнтовно 23:00-00:00

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними!

Примітки:

 

Туроператор не несе відповідальності за коливання курсу валют;

Туроператор залишає за собою право на зміни порядку проведення екскурсій;

Включено у вартість:

Пішохідна екскурсія по Дебрецену;

Оглядова екскурсія по Будапешту;

Розміщення в готелях 3*-3+*: 2-3 місне розміщення;

Харчування: сніданки;

Проїзд автобусом туристичного класу - наші автобуси нові та найкращі на ринку;

Медичне страхування з покриттям Covid-19;

Супровід керівником групи.

Не включено у вартість:

Вхідній квиток в Мишкольц-Тапольце;

Вхідній квиток в Океанаріум-тропікаріум;

Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати;

Доплата за страховку: від 60 до 70 років = 3,5Є, від 70 років = 7Є.

Похожие туры
^ Наверх