пн-пт 10:00-19:00
Київ, 03115, пр. Перемоги, 89а

+38 (044) 451-00-04 тимчасово не працюють
+38 (068) 707-74-51
​+38 (063) 252-70-82
Информация о туре
Название тураЧорноморська Пальміра
СтранаУкраина
КурортОдесса
Вид тураОтдых на море, Туры выходного дня
Город отправленияКиев
Стоимостьот 900 UAH
Заказать тур
Описание

Чорноморська Пальміра

Тур 3 дні

 

  Вартість туру на одну особу:

Назва пакету, що включено:

Отель

Стоимость на 1 чел

Преміум

переезд автобусом, сопровождение гидом в дороге, проживание в отеле, 2 экскурсии, страховка

 

 

Черне море 5*

(парк Шевченко)

 

 

2949

Стандарт

переезд автобусом, сопровождение гидом в дороге, проживание в отеле, страховка

 

2459

Економ

переезд автобусом, сопровождение гидом в дороге, страховка

 

900

* вартість проживання в іншому типу номера просимо уточнювати у менеджера.

   

 

Програма туру.

День 1

Відправлення з Києва автобусом від станції метро «Іподром».

Переїзд в Одесу. Розміщення в готелі «Чорне море» 5*

   

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія: Аркадія і французький бульвар; Морський вокзал і Карантинна площа; два заводи шампанських вин і три театри; дві Арнаутські вулиці і три пам'ятника Де Рібаса; Одеська кіностудія і сто місць, де в Одесі знімали улюблені фільми. Під час пішохідної екскурсії огляд об'єктів: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам'ятник Дюку і пам'ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи. Вільний час, відпочинок. Ночівля.

 

День 2

Сніданок.

Запрошуємо на захоплюючу екскурсію - Кримінальна Одеса.

       

Ви почуєте історії про знаменитих бандитів і аферах століття, побачите дворик Мішки Япончика, будинок Гоцмана, Тюремний замок і ін. З початком заснування міста-порту і отримання права на вільну торгівлю Одеса вважалася свого роду вольницею, куди прагнули за щасливим життям люди різних станів, достатку і народностей. Тож не дивно, що тут стали промишляти нелегальним товаром, з'являлися різні банди, зародилася контрабанда. Так, найбільш кримінальним районом в той час була горезвісна Молдаванка. Тоді це окраїна міста, де селилися дрібні торговці, робітники і биндюжники. Одеса привертала до себе увагу багатьох аферистів і злодіїв. Сонька Золота Ручка - відома авантюристка кінця XIX в. Про її кримінальний талант шахрайки ходили чутки навіть в Європі ми пройдемося по Молдаванці, заглянемо в дворики відомих одеських криміналітету, побуваємо на «малині», прогуляємося по М'ясоїдівській, Колонтаївській і Малій Арнаутській, на якій виготовляли фальсифікат і скуповували крадене. Ви почуєте таємниці і легенди злодійського світу, цікаві історії про гучних аферах. Дізнаєтеся, як в Одесі придумали контрабанду, ким був створений «кодекс нальотчика», хто такі Яша Блюмкін, Гриша Котовський, Карабас і Давид Курлянд.

 

Після обіду можливі факультативні екскурсії :

* Факультативна екскурсія "Одеса - місто різних релігій"   

Одеса завжди була містом різних релігій і національностей, але, не дивлячись на це різні вірування, релігійні течії, а також люди з різним менталітетом прекрасно уживалися по сусідству, і це завжди зраджувало Одесі неповторний смак і колорит. Протягом екскурсії Вам розкажуть про народження, знищення та відродження численних одеських храмів, історії одеських святинь, про творчість сучасних іконописців і багато, багато іншого. Перед вами радо відкриються двері різних релігійних палаців. Ви побуваєте в синагозі, в Грецькій церкві Святої Трійці, в Католицькому Храмі - Костелі Успіння пресвятої Богородиці, в Арабському і мусульманському Культурному Центрі. Кожен храм тісно пов'язаний з історією національно-культурних громад, що населяють Одеський регіон і захоплює своєю неординарністю, самобутністю архітектури, непростою долею і окремою історією.

 

** Факультативна екскурсія "Одеські дворики"

Ця екскурсія просто дивовижна.  Ні на якій інший екскурсії Ви не зможете так зрозуміти Одесу і одеситів. Почуете справжню "одеську" мову.  Одеські двори  це не  міф Одеси - це її суть! В одеських двориках народилася нація одеситів, тут сформувався їх світогляд, впізнавані тепер у всьому світі ознаки. Одеська мова теж тут народилася!

 В ході екскурсії Ви відвідаєте дворики різних «жанрів»: маленькі дворики на Молдаванці, шикарні двори в центрі міста, двори в різних архітектурних стилях, а також двори, творчо оформлені одеситами.

 

*** Екскурсія на завод Шабо з дегустацією

     

Вільний час, відпочинок. Ночівля.

 

День 3

Сніданок. Вільний час, відпочинок. До 12.00 звільнення номерів. 14.00 виїзд до Києва. 21.00 - орієнтовний час прибуття в Київ.

 

Вартість вказана в гривні за людину.

У ціні пакету ПРЕМІУМ враховано:

 • Обслуговування туристичним автобусом за маршрутом;
 • Екскурсії: оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по місту; «Кримінальна Одеса»»
 • Супровід ліцензованим гідом;
 • Проживання в готелі Чорне море 5* (парк Шевченко) в м. Одеса;
 • Сніданки в готелях;
 • Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19;
 • Курортний збір

 

У ціні пакету СТАНДАРТ враховано:

 • Переїзд туристичним автобусом за маршрутом Київ – Одеса - Київ;
 • Супровід професійним гідом;
 • Проживання в готелі Чорне море 5* (парк Шевченко) в м. Одеса;
 • Сніданки в готелях;
 • Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19;
 • Курортний збір

 

У ціні пакету ЕКОНОМ враховано:

 • Переїзд туристичним автобусом за маршрутом Київ – Одеса - Київ;
 • Супровід професійним гідом;
 • Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19;

 

У вартість пакету не входить (відвідування за бажанням):

 • Особисті витрати;
 • Додаткове харчування;
 • Міський транспорт;
 • Для пакету ПРЕМІУМ факультативні екскурсії відмічені*: Завод Шабо з дегустацією – 450 грн; «Одеса місто різних релігій» - 150 грн; "Одеські дворики" – 150 грн
 • Для пакету СТАНДАРТ та ЕКОНОМ: оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по місту – 300 грн; «Кримінальна Одеса» - 300 грн  «Одеса місто різних релігій» - 150 грн, "Одеські дворики" – 150 грн; Завод Шабо з дегустацією – 450 грн.

 

 

Транспортний засіб  проходить обов'язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов'язковим є наявність і використання масок.

Похожие туры
^ Наверх