пн-пт 10:00-19:00
Киев, 03115, пр. Победы 89а

+38 (044) 451-00-04 временно не работает
+38 (068) 707-74-51
​+38 (063) 252-70-82
Информация о туре
Название тураПОРЦЕЛЯНОВИЙ КРУЇЗ
СтранаУкраина
Курорт
Вид тураТуры выходного дня
Город отправленияКиев
Стоимость530 UAH
Заказать тур
Описание

ПОРЦЕЛЯНОВИЙ КРУЇЗ

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати надзвичайно цікаву екскурсію «Порцеляновий Круїз». Порцеляна -  це вічна загадка мистецтва. Вона нагадує живе тіло, з якого наче промениться внутрішня теплота і світло. Дуже вже кокетливо дивиться філіжанка невеличкого чайника, ніби промовляє: «Чи не бажаєте, панночко, зі мною продефілювати під ручку?».

Ви побуваєте у головних порцелянових центрах  Волині - Баранівці та Полонному. Саме вони  були  генетично пов’язані з  підприємствами у  Корці та Городниці завдяки родині  Мезерів, яка не полишала своє дітище впродовж всього 19 ст. та початку 20 ст.

Вироби були настільки оригінальними, що Олександр I дозволив поставляти у Петербург вази з царським вензелем. Вони прикрашали палаци імператорів і вельмож, слугували посольськими дарунками. Витончений рельєфний малюнок, нанесення багатьох шарів фарб з подальшим неодноразовим обпалюванням — це досить складна технологія, що визначає цінність цих ваз.

На екскурсії Ви познайомитесь з колеціями виробів фарфорового заводу і заводу художньої кераміки у Полонному та  найбільшої колекції у Баранівці. Дізнаєтесь про виробництво та технології порцелянових шедеврів,  цікаві історії власників унікальних виробів.

Доповненням до «Порцелянового круїзу» буде відвідування старовинного костелу св. Ганни з оборонними укріпленнями часів князя Острозького у Полонному та знаменитого Тригірського монастиря на річці Тетерів.

У Заріччі Ви пройдете «Стежками Лесі Українки» у мальовничих місцях над Случчю, де проводила свої дитячі роки наша поетеса. Саме ці краєвиди надихнули її до написання знаменитої «Лісової пісні».

 

Виїзд із Києва:  8.00 від ст. метро Житомирська

Баранівка – Баранівський музей порцеляни; садиба художника В. Кравчука (по домовленності; можливо придбати картини художника); відвідування магазину Довбишської продукції порцеляни

Заріччя – «Стежками Лесі Українки», місце садиби, де Олена Пчілка привозила дітей на відпочинок. Тут Леся писала свою «Лісову пісню»; Лесина криниця

Полянка – етнографічний музей-садиба М.Кобилянського

Полонне – унікальна колекція порцеляни фарфорового заводу та заводу художньої кераміки; костел св. Ганни 1607 р.; замкові укріплення 16-18 ст.

Тригір'я - Тригірський монастир 17 стю на Тетереві з чудотворною іконою Божої Матері

Повернення до Києва: 22.30 на ст. метро Житомирська

В програму Включено: проїзд комфортабельним автобусом; екскурсійний супровід по маршруту; екскурсії місцевих краєзнавців

В програму Не Включено і додатково сплачуються: вхідні квитки до музеїв: Полонський музей порцеляни – 5 грн.; Баранівський музей порцеляни – 5 грн.; етнографічний музей М.Кобилянського – 5 грн.; харчування (можливий обід в Баранівці - 50 грн.) та особисті витрати

Похожие туры
^ Наверх