пн-пт 10:00-19:00
Київ, 03115, пр. Перемоги, 89а

+38 (044) 451-00-04 тимчасово не працюють
+38 (068) 707-74-51
​+38 (063) 252-70-82
Информация о туре
Название тураМальовниче Прикарпаття!
СтранаУкраина
Курорт
Вид тураДетский отдых, Экскурсионные автобусные туры, Туры выходного дня
Город отправленияЛюбой город Украины
Стоимостьпід запит
Заказать тур
Описание
Мальовниче Прикарпаття!
Івано-Франківськ – Вигода – Манява – Івано-Франківськ
День 1 Приїзд в Івано-Франківськ. Зустріч на вокзалі.
Оглядова екскурсія містом. Столиця Прикарпаття, найбільше місто Галичини, прогресивне європейське місто зі стародавньою історією – це все Івано-Франківськ!
Обід. Поселення в готель. Вільний час.
Екскурсія на «Карпатський трамвайчик» - це невеличкий поїзд, що їде по рейкам таким вузьким, неначе ляльковим. Та й сам виглядає іграшковим.
Карпатський трамвай проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір'ї. Ширина вузької колії – 760 мм, це майже вдвічі менше за традиційну європейську. До складу потягу входить локомотив, що має 12 місць для туристів, де можна поспостерігати за роботою машиніста, та 2 вагони на різний туристичний смак: закритий вагон з комфортними сидіннями, вагон-кабріолет, а також відкрита платформа для веселого відпочинку і фотополювання. Дорогою екскурсовод розповість про історію та велич сітки вузькоколійних залізниць, їх призначення і про те, як вдалося реконструювати останню на Прикарпатті залізничну гілку з вузькою колією. На маршруті передбачено зупинки біля мосту через річку Мізунку, джерела мінеральної води «Горянка», висячого болота Ширковець, станції Дубовий Кут та біля каскаду Мізунського водоспаду. Карпатський трамвай долає чотири мости.
Вечеря, ночівля.
День 2 Сніданок. Виселення.
Переїзд до села Манява.
Манявський Скит - український Афон в глибині Карпат, православна твердиня Галичини, що в Богородчанському районі Івано-Франківської області, на Прикарпатті. Один з найдревніших та найголовніших монастирів України - Руси. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою, яке знаходиться у мальовничому карпатському міжгір'ї з оздоровчим мікрокліматом, первісною дикою природою.
Манявський водоспад. Манявський водоспад є одним із найбільших серед водоспадів України. Розташувався в гірському масиві Українських Карпат — Горгани. Водоспад є гідрологічною пам'яткою природи місцевого значення. Основним джерелом Манявського водоспаду є р. Манявка. Його висота сягає близько 20 м. Манявський водоспад є одним із кращих та найяскравіших місць для туристів. Якщо Ви відвідуєте Манявський Скит, то від нього можна зробити піший тур до водоспаду.
Незабутній для туристів є купання в підніжжі водоспаду у невеличкому озерці, відчуваючи над собою струмені крижаної води.
Обід в монастирській трапезній.
Повернення в Івано-Франківськ.
Вільний час. Від'їзд.

 

У вартість входить:

- зустріч;

- проїзд автобусом (по маршруту);

- екскурсійне обслуговування;

- проживання та харчування;

- страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

- вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;

- додаткове харчування та особисті витрати.

 

Похожие туры
^ Наверх