пн-пт 10:00-19:00
Київ, 03115, пр. Перемоги, 89а

+38 (044) 451-00-04 тимчасово не працюють
+38 (068) 707-74-51
​+38 (063) 252-70-82
Информация о туре
Название тураГастротур «Карпатські смаколики» (3 дні)
СтранаУкраина
Курорт
Вид тураДетский отдых, Экскурсионные автобусные туры, Туры выходного дня
Город отправленияЛюбой город Украины
Стоимостьпід запит
Заказать тур
Описание

Гастротур «Карпатські смаколики» (3 дні)

Івано-Франківськ – Татарів – Буковель – Верховина – Кривопілля – Косів – Снятин – Івано-Франківськ

1 день Зустріч на вокзалі м. Івано-Франківськ. Екскурсія містом.
Переїзд вТатарів. Поселення в готель.
Обід. Ви отримаєте майстер-клас з приготування вареників та запишете рецепт цієї страви уже з власного досвіду. На обід готуються традиційні вареники (пироги) з картоплею, сиром і шкварками та білий гуцульський борщ як основна страва, а також вареники з ягодами та збитими домашніми вершками на десерт.
Поїздка до Буковеля.
Найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м.
2012 року Буковель було визнано найбільш швидкозростаючим гірськолижним курортом світу.
Можна покупатися в Озері з екологічною системою підігріву та облаштованою територією пляжу.
Вечеря. Ви станете учасником справжньої Гуцульської забави у садибі «Прутець». Адже Вас очікують не лише смачні страви, але й знайомство з традиційним губним гуцульським музичним інструментом – дримбою, безліччю гуцульських співанок, а також майстер-класом коломийки – найдавнішого гуцульського танцю. Ви вже починаєте звикати, що кожна страва подається у супроводі детального рецепту. Не виключенням є також мачанка з грибів з картоплею, що подаються з домашніми соліннями чи свіжими овочами просто з грядки, гуцульський банош, узвар, та чарка домашнього самогону на шишках лелечі. Повернення в готель.
Ночівля.
2 день Cніданок. На сніданок другого дня туру подають ліниві вареники зі сметаною та сирнички з ожиновим варенням. До страв додаються описи рецептів.
Далі гості переїздять автобусом до смт. Верховина (40 км).
Верховина є старовинним селищем, його прадавня назва – Жаб'є. Тут можна відвідати унікальний приватний музей гуцульського побуту та народного мистецтва п. Романа Кумлика, де представлені музичні інструменти, одяг та посуд гуцулів, зібрані впродовж 30 років.
Переїзд до с. Кривопілля (що за кілька км від Верховини).
Далі пересідаєте у транспортні засоби-позашляховики – вирушаєте у високогірну мандрівку (55 км). Спочатку автодорогою, а пізніше грунтовою дорогою їдете до полонини Берчиска. Полонина знаходиться на прикордонній території (Українсько-Румунський державний кордон), тому Ви повинні мати з собою паспорт. Переїзд до полонини триває близько 1,5 годин.
Цей майже екстремальний шлях до полонини можна вважати полюванням за враженнями! Берчиска розташована у місцевості, з якої відкривається огляд на найвищі Карпатські вершини в Україні та Румунії. Господар полонини п. Василь Процюк особисто зробить Вам екскурсію, в той час коли готуватиметься обід. Ви познайомитеся з сучасною технологією екологічного виробництва продуктів з овечого та коров'ячого молока, з діючим міні-заводом мінеральної води. Унікальною особливістю цього фермерського господарства є його розташування на висоті понад 1600 метрів, що на 300 м вище висоти альпійських лук. Через це смак та поживні властивості молока та молочних продуктів найвищої якості.
Ви маєте змогу оглянути ландшафти, зробити кілька зйомок птахів з фоторушниці.
Обід вівчаря, що готується на Ваших очах – грибна юшка, печена картопля, сир або бринза, домашній хліб з джемом з лісових ягід (цукор служить єдиним консервантом – ягоди не обварюються і зберігають натуральний смак впродовж року), чай з лісових трав. Цей розкішний обід споживається просто неба. На випадок дощу – під накриттям.
На завершення можете на згадку придбати світлини, що відображають місцевий колорит, унікальні явища природи тварин та птахів зблизька, від господаря ферми.
Від'їзд до Полонини Діл, с. Кривопілля Верховинського району. Тут розташоване ще одне фермерське господарство, проте виробництво молока та сиру здійснюється прадавнім способом. На полонині Ви маєте можливість стати свідком процесу виробництва сиру вівчарями та придбати продукти від фермерів.
Скуштувавши сиру та молока – Ви відчуєте, що втамували голод. Проте Вас іще чекає – домашня ковбаса, та голубці (капустяні завиванці з гречаною крупою, шматочками м'яса або з тертою картоплею), узвар. Свіже карпатське повітря сприятиме чудовому апетиту! За Вашим бажанням, господиня може надати Вам рецепт поданих страв.
Ночівля у приватній садибі господарів полонини Діл – Стефураків.
3 день Сніданок. Вам подадуть сніданок - свіжий сир зі сметаною з домашньою випічкою у садибі Стефураків, господарів полонини Діл.
Переїзд до м. Косів.
Це старовинне галицьке містечко, що славиться талановитими майстрами прикладного мистецтва, а також власною школою майстрів. Тут знаходиться відомий в Україні та за її межами базар автентичних сувенірів. Часто на базарі присутні майстри-різьбярі по дереву, у них можна придбати на згадку тонко різьблені місцеві дерев'яні тарілки та топірці.
Ви минаєте гуцульський край та в'їжджаєте до рівнинної території Прикарпаття – Покуття. Ця місцевість відзначається дещо відмінним від суворого гірського клімату Яремче та Верховини. На Снятинщині тепліше, більше сонячних днів. Через це тут територія сприятлива для вирощування сільськогосподарських культур. А кухарські традиції теж суттєво відрізняються від традицій горян.
Вас чекає екскурсія на пасіку, де Ви станете свідками приготування меду, а якщо виявите сміливість (не побоїтеся бджолиних жал) – отримаєте змогу власноручно викачати мед зі стільника і отримаєте досвід бджільництва. Тут же Ви можете придбати унікальні продукти мед, віск, прополіс.
Наступна зупинка – відпочинкова зона Стариця на околиці м. Снятин, кафе «Підзамче»,розташоване біля р. Прут. Ще два дні тому Ви були в тих місцях, де Прут бурхливо розпочинав свою течію (Яремче, Татарів). «Підзамче» - комфортне місце з мальовничими околицями: невеликий ліс на пагорбі, з якого видно, як на долоні, містечко Снятин, історія якого триває понад 800 років.
У сонячну пору господарі запропонують Вам страви, приготовлені у Вашій присутності на відкритому вогні: рибна юшка, печені риба чи м'ясо з овочами, запечена картопля та чарка домашнього вина. Додадуть рецепт страв барбекю за Вашим бажанням.
Господиня залюбки запише Вам рецепт уподобаної Вами страви.
Тут Ви зможете отримати ще одну навичку активного відпочинку – навчитися ловити рибу у річці.
Далі Ви відпочинете на сіновалі, або ж здійсните авто екскурсію містом Снятином. Місцевий гід детально розповість Вам про історію міста. Радимо відвідати Снятинську ратушу — одну з найвищих в Україні (висота вежі — 50 метрів). Її будівництво розпочалося в 1861 році і тривало майже 40 років. Тут же знаходиться одна з найвидатніших пам'яток Християнства – могила Блаженної Марти Вєткої.
Остання покутська зупинка туру – село Стрільче. У цьому селі збережена унікальна традиція – випікання хліба прадавнім способом. У садибі Володимира Романюка Вам продемонструють цей процес. Хліб вимішується на бездріжджовому розчині з додаванням нерафінованої олії. А випікання хліба здійснюється на великому листку лопуха, що стелиться безпосередньо на кам'яному дні старовинної печі. Такий хліб не псується і не черствіє впродовж двох тижнів! Ви в цьому можете переконатися, придбавши хлібину в господаря.
Переїзд в Івано-Франківськ. Від'їзд.

 

Вартість туру під запит

У вартість включено:

• зустріч на вокзалі;
• проїзд автобусом (по маршруту);
• проживання;
• харчування;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування.

У вартість не включено:

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• додаткове харчування та особисті витрати.

Похожие туры
^ Наверх