пн-пт 10:00-19:00
Киев, 03115, пр. Победы 89а

+38 (044) 451-00-04 временно не работает
+38 (068) 707-74-51
​+38 (063) 252-70-82
Информация о туре
Название тураМандрівка в гості до Св. Миколая
СтранаУкраина
Курорт
Вид тураДетский отдых, Событийный туризм
Город отправленияКиев, Любой город Украины
Стоимость1515 UAH
Заказать тур
Описание

Мандрівка в гості до Св. Миколая

1-й день. Виїзд до Чернівців. Потяг №117 о  20:00

2-й день. Прибуття о 07:30 в Чернівці , поселення в готель «Київ» .

Чернівці – один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. З часів Австро-Угорської імперії його називають «маленьким Парижем». Свій початок Чернівці беруть із староруської фортеці, яка існувала на лівому березі Прута до 1259 р. і була зруйнована монголо-татарськими завойовниками.

          Екскурсія по місту:  Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської – «мрія із оксамиту і золота». Будівлі - колишнього єврейського Народного Дому з ковчегом Завіту на фасаді. Зірочки червоної рути на Алеї Зірок.  Будинок – корабель з пам’ятником наймокрішому жителю міста.  Єврейське місто  Штеттл.  Турецька криниця, звідки пила воду Роксолана – кохана дружина турецького султана Сулеймана 11.  Сонячний годинник на римо-католицькому костелі Чесного хреста.  Центр 7 вуличних  променів.  Ратуша, на вежі якої о 12.00  сурмач сповіщає, що «„десь на тому боці, там живе Марічка…”. Вулиця Панська. Будинок-праска. Святомиколаївська («п’яна»)  церква.      

          ОБІД

          Відвідування Чернівецького національного університеу – колишня резиденція буковинських митрополитів. Відвідання Резиденції  буковинських  митрополитів. Серед визначних пам’яток Чернівців особливе місце посідає архітектурний ансамбль колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Цей унікальний архітектурний ансамбль з’явився на світ завдяки зусиллям єпископа Євгена Гакмана. У 1863 р. він домігся від австрійського цісаря дозволу на будівництво нової просторої резиденції, гідної столиці Буковини. Проект архітектурного ансамблю виконав відомий чеський учений, архітектор, академік Йосеф Главка. Він спроектував нетрадиційний комплекс споруд у дусі еклектики з переважанням елементів візантійського та романського стилів.

          Прогулянка парком культури і відпочинку  ім. Т.Шевченка. Пам’ятник «Серце кохання» (латунне серце з вмонтованою всередину гойдалкою. За задумом скульптора  Василя Рижука з усіх сторін можна побачити тільки частинку латунного серця і, лише якщо дві живі половинки порозуміються і сядуть поруч на гойдалці, то перед ними постане ціле серце з освідченням "Я тебе кохаю"). Вільний час.  

Вечеря. Нічліг

      3-й день. Сніданок сухим провіантом. Виїзд о  7:30. Виселення з готелю. Переїзд до с. Пістинь.

10:00 Відвідування  "Маєтку Святого Миколая"  відкритого на території національного природного парку "Гуцульщина" в  2004 році. "Маєток Святого Миколая", зроблений з дерева в оригінальному гуцульському стилі. У ньому облаштовано робочий кабінет та світлицю Святого Миколая, де він разом із своїми помічниками працює без вихідних цілий рік На території комплексу відкрито кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. У будинку Миколая в Пістині працює пошта Чудотворця, якому надходять листи від дітвори з усіх куточків України. На кожен з них він дає відповідь з допомогою своїх помічників. Охороняють Маєток різноманітні казкові герої, зроблені з дерева майстрами-умільцями.

 Після закінчення програми  виїзд  або в Косів або в  Коломию.

Обід.

За бажанням групи відвідування  музею Гуцульщина в Косові  або  в Коломиї. Відправлення в Київ з Коломиї о 16:29

4-й день.  Прибуття до Києва о 06:18

   Вартість поїздки:  1515 грн

Вартість враховує: Проїзд потягом (плацкартний  вагон)

                                 Проживання: 1 ночівля в готелі Київ, кімнати зі зручностями,

                                 Харчування: 2 сніданки, 2 обіди, вечеря

Транспортне  та екскурсійне обслуговування,  медстрахівка

Вартість вхідних квитків та додаткових послуг:

-музей "Писанка" - 10 грн./ос.+50 грн. екскурсія за групу,

-музей "Гуцульщина" Косів -10 грн./особа .+50 грн. екскурсія за групу,

- Чернівецький Національний університет – вх. 15 грн./особа.,

- програма в Маєтку Св. Миколая : вх. квиток-10 грн./особа + 20 грн./ екскурсія за групу

60грн/особа –подарунок від Св. Миколая (за бажанням)  

Похожие туры
^ Наверх